Wynajem helikopterów

Lot biznesowy

 

Na pewnym etapie dywersyfikacji biznesu, niezmiernie ciężko jest pogodzić czas i ilość obowiązków a przy tym wszystkim zachować miejsce dla najbliższych, własnego hobby i siebie samego. Rozumiemy potrzeby osób takich jak Ty - ludzi zaangażowanych w duże przedsięwzięcia, wymagające Twojej obecności w wielu miejscach, niemal w jednym czasie. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby pomóc w realizacji Twoich projektów. Dzięki wynajęciu helikoptera, którym niemal w linii prostej, z prędkością 200 km/h, bez korków, objazdów i innych przeszkód dotrzesz w miejsca, w których po prostu musisz być.    

Lot na prezent

 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby? Zależy Ci aby prezent od Ciebie był naprawdę niepowtarzalny i nie był kolejnym z wielu podobnych? Mamy pomysł - podaruj lot helikopterem.

Przelot helikopterem, to przeżycie niezwykłe, ekskluzywne i dające niezapomniane wrażenia. Wspaniały prezent na każdą wyjątkową okazję, jaką mogą być...urodziny, rocznice, zaręczyny czy Walentynki. Z doświadczenia wiemy, że tak oryginalny prezent zawsze budzi zachwyt i zapisze się w pamięci jako niezapomniana chwila.

Lot Pary Młodej

 

Po pierwsze gratulujemy i już dziś życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zaręczyny, ślub i wesele - są to chwile, które zostają w naszej pamięci na zawsze. Należą do najpiękniejszych momentów naszego życia i dlatego zawsze są przygotowywane z największą starannością. Bylibyśmy zaszczyceni móc w tych chwilach Państwu towarzyszyć. Zaręczyny w przestworzach lub zaraz po wylądowaniu w sercu dzikiej przyrody? Przylot Pary Młodej na Ślub lub wesele? Niech ten dzień na każdym kroku będzie wyjątkowy! 

Lot widokowy

 

Świat widziany z lotu ptaka to inny świat. Wydaje się, że znasz okolicę a jednak po wzniesieniu się w powietrze, widoki zapierają dech w piersi. Wybierz trasę i miejsca, które chcesz zobaczyć a my dołożymy wszelkich starań abyś w spokoju z pokładu helikoptera rozkoszował się przepiękną panoramą i dotarł w miejsca, które zawsze chciałeś odwiedzić. Lot nad szczytami gór, lądowanie na leśnej polanie czy nad brzegiem jeziora dają poczucie wolności i zupełnie inną optykę na piękno naszego kraju. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc podziel się nimi z nami a my sprawimy, że wdrożymy je w życie. 

Helikopter na imprezie

 

Organizujesz imprezę firmową, integracyjną lub event dla klientów? Może warto zadbać o wyjątkowość tego wydarzenia i dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń w postaci przelotu helikopterem. W umówionym miejscu do dyspozycji zaproszonych Gości, będzie dostępny helikopter, który zabierając 3 osoby na 15 minutowy przelot pozwoli im spojrzeć na świat z innej perspektywy. W przeciągu 1 godziny możemy zabrać na taką atrakcję 9 osób! Relacja efektu i wspaniałych wrażeń w odniesieniu do kosztów jest bez wątpienia idealnym pomysłem na uczynienie z imprezy wydarzenia oryginalnego i niepowtarzalnego!

  1. pl
  2. en

© 2016, Polcopter.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone.

follow me on facebook
follow me on instagram