POLCOPTER sp. z o.o., pl. Matejki 9/8, 31-157 Kraków

 

NIP: 676 249 28 61 | REGON: 362462036 | KRS: 0000574438

 

© Copyright by: Polcopter

follow me on facebook
follow me on instagram
Wynajem helikopterów

Heli Taxi

 

Na pewnym etapie dywersyfikacji biznesu, niezmiernie ciężko jest pogodzić czas i ilość obowiązków a przy tym wszystkim zachować miejsce dla najbliższych, własnego hobby i siebie samego. Rozumiemy potrzeby osób takich jak Ty - ludzi zaangażowanych w duże przedsięwzięcia, wymagające Twojej obecności w wielu miejscach, niemal w jednym czasie. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby pomóc w realizacji Twoich projektów. Dzięki wynajęciu helikoptera, którym niemal w linii prostej, z prędkością 200 km/h, bez korków, objazdów i innych przeszkód dotrzesz w miejsca, w których po prostu musisz być.    

 

Pomysł na prezent

 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby? Zależy Ci aby prezent od Ciebie był naprawdę niepowtarzalny i nie był kolejnym z wielu podobnych? Mamy pomysł - podaruj lot helikopterem.

Przelot helikopterem, to przeżycie niezwykłe, ekskluzywne i dające niezapomniane wrażenia. Wspaniały prezent na każdą wyjątkową okazję, jaką mogą być...urodziny, rocznice, zaręczyny czy Walentynki. Z doświadczenia wiemy, że tak oryginalny prezent zawsze budzi zachwyt i zapisze się w pamięci jako niezapomniana chwila.

 

 

Ślub - wesele helikopterem 

 

Po pierwsze gratulujemy i już dziś życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zaręczyny, ślub i wesele - są to chwile, które zostają w naszej pamięci na zawsze. Należą do najpiękniejszych momentów naszego życia i dlatego zawsze są przygotowywane z największą starannością. Bylibyśmy zaszczyceni móc w tych chwilach Państwu towarzyszyć. Zaręczyny w przestworzach lub zaraz po wylądowaniu w sercu dzikiej przyrody? Przylot Pary Młodej na Ślub lub wesele? Niech ten dzień na każdym kroku będzie wyjątkowy! 

Lot widokowy

 

Świat widziany z lotu ptaka to inny świat. Wydaje się, że znasz okolicę a jednak po wzniesieniu się w powietrze, widoki zapierają dech w piersi. Wybierz trasę i miejsca, które chcesz zobaczyć a my dołożymy wszelkich starań abyś w spokoju z pokładu helikoptera rozkoszował się przepiękną panoramą i dotarł w miejsca, które zawsze chciałeś odwiedzić. Lot nad szczytami gór, lądowanie na leśnej polanie czy nad brzegiem jeziora dają poczucie wolności i zupełnie inną optykę na piękno naszego kraju. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc podziel się nimi z nami a my sprawimy, że wdrożymy je w życie. 

Impreza firmowa - event - wydarzenie

 

Organizujesz imprezę firmową, integracyjną lub event dla klientów? Może warto zadbać o wyjątkowość tego wydarzenia i dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń w postaci przelotu helikopterem. W umówionym miejscu do dyspozycji zaproszonych Gości, będzie dostępny helikopter, który zabierając 3 osoby na 15 minutowy przelot pozwoli im spojrzeć na świat z innej perspektywy. W przeciągu 1 godziny możemy zabrać na taką atrakcję 9 osób! Relacja efektu i wspaniałych wrażeń w odniesieniu do kosztów jest bez wątpienia idealnym pomysłem na uczynienie z imprezy wydarzenia oryginalnego i niepowtarzalnego !

Program TV - film - teledysk - sesja zdjęciowa

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i realizację różnych, często spektakularnych zleceń. Chętnie podejmujemy się współpracy przy produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nie obce nam są ujęcia do teledysków i reklam. Dlatego też, jeśli myślicie Państwo  o wykorzystaniu śmigłowca w Waszej produkcji telewizyjnej, prosimy o kontakt a my podejmiemy się wykonania zadania na najwyższym poziomie.

  1. pl
  2. en

Voucher na prezent

 

Zapomnieliście o prezencie? Nie udało się znaleźć czegoś wyjątkowego, czegoś co zaskoczy wszystkich i przy okazji zostanie w pamięci na długo? Spokojnie...przygotowaliśmy specjalnie dla Was kilka wersji voucherów, które rozwiążą problem z prezentem w ciągu kilku minut. Klikasz w link, wpisujesz swój tekst, płacisz i prezent ląduje u Ciebie w skrzynce mailowej. Możesz go wręczyć wyjątkowej osobie w wersji wydrukowanej lub elektronicznej. Prezent już masz, więc szykuj się na tą wyjątkową okazję.

 

KUP VOUCHER TUTAJ