Voucher na prezent

 

Zapomnieliście o prezencie? Nie udało się znaleźć czegoś wyjątkowego, czegoś co zaskoczy wszystkich i przy okazji zostanie w pamięci na długo? Spokojnie...przygotowaliśmy specjalnie dla Was kilka wersji voucherów, które rozwiążą problem z prezentem w ciągu kilku minut. Klikasz w link, wpisujesz swój tekst, płacisz i prezent ląduje u Ciebie w skrzynce mailowej. Możesz go wręczyć wyjątkowej osobie w wersji wydrukowanej lub elektronicznej. Prezent już masz, więc szykuj się na tą wyjątkową okazję.

 

KUP VOUCHER TUTAJ

  1. pl
  2. en

Program TV - film - teledysk - sesja zdjęciowa

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i realizację różnych, często spektakularnych zleceń. Chętnie podejmujemy się współpracy przy produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nie obce nam są ujęcia do teledysków i reklam. Dlatego też, jeśli myślicie Państwo  o wykorzystaniu śmigłowca w Waszej produkcji telewizyjnej, prosimy o kontakt a my podejmiemy się wykonania zadania na najwyższym poziomie.

Impreza firmowa - event - wydarzenie

 

Organizujesz imprezę firmową, integracyjną lub event dla klientów? Może warto zadbać o wyjątkowość tego wydarzenia i dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń w postaci przelotu helikopterem. W umówionym miejscu do dyspozycji zaproszonych Gości, będzie dostępny helikopter, który zabierając 3 osoby na 15 minutowy przelot pozwoli im spojrzeć na świat z innej perspektywy. W przeciągu 1 godziny możemy zabrać na taką atrakcję 9 osób! Relacja efektu i wspaniałych wrażeń w odniesieniu do kosztów jest bez wątpienia idealnym pomysłem na uczynienie z imprezy wydarzenia oryginalnego i niepowtarzalnego !

Lot widokowy

 

Świat widziany z lotu ptaka to inny świat. Wydaje się, że znasz okolicę a jednak po wzniesieniu się w powietrze, widoki zapierają dech w piersi. Wybierz trasę i miejsca, które chcesz zobaczyć a my dołożymy wszelkich starań abyś w spokoju z pokładu helikoptera rozkoszował się przepiękną panoramą i dotarł w miejsca, które zawsze chciałeś odwiedzić. Lot nad szczytami gór, lądowanie na leśnej polanie czy nad brzegiem jeziora dają poczucie wolności i zupełnie inną optykę na piękno naszego kraju. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc podziel się nimi z nami a my sprawimy, że wdrożymy je w życie. 

Ślub - wesele helikopterem 

 

Po pierwsze gratulujemy i już dziś życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zaręczyny, ślub i wesele - są to chwile, które zostają w naszej pamięci na zawsze. Należą do najpiękniejszych momentów naszego życia i dlatego zawsze są przygotowywane z największą starannością. Bylibyśmy zaszczyceni móc w tych chwilach Państwu towarzyszyć. Zaręczyny w przestworzach lub zaraz po wylądowaniu w sercu dzikiej przyrody? Przylot Pary Młodej na Ślub lub wesele? Niech ten dzień na każdym kroku będzie wyjątkowy! 

 

Pomysł na prezent

 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby? Zależy Ci aby prezent od Ciebie był naprawdę niepowtarzalny i nie był kolejnym z wielu podobnych? Mamy pomysł - podaruj lot helikopterem.

Przelot helikopterem, to przeżycie niezwykłe, ekskluzywne i dające niezapomniane wrażenia. Wspaniały prezent na każdą wyjątkową okazję, jaką mogą być...urodziny, rocznice, zaręczyny czy Walentynki. Z doświadczenia wiemy, że tak oryginalny prezent zawsze budzi zachwyt i zapisze się w pamięci jako niezapomniana chwila.

 

 

Heli Taxi

 

Na pewnym etapie dywersyfikacji biznesu, niezmiernie ciężko jest pogodzić czas i ilość obowiązków a przy tym wszystkim zachować miejsce dla najbliższych, własnego hobby i siebie samego. Rozumiemy potrzeby osób takich jak Ty - ludzi zaangażowanych w duże przedsięwzięcia, wymagające Twojej obecności w wielu miejscach, niemal w jednym czasie. Dlatego dołożymy wszelkich starań aby pomóc w realizacji Twoich projektów. Dzięki wynajęciu helikoptera, którym niemal w linii prostej, z prędkością 200 km/h, bez korków, objazdów i innych przeszkód dotrzesz w miejsca, w których po prostu musisz być.    

Wynajem helikopterów
follow me on instagram
follow me on facebook