Wynajem helikopterów

TV - film - klip- sesja fotograficzna

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i realizacji różnych, często spektakularnych zleceń. Chętnie współpracujemy przy produkcjach telewizyjnych i filmowych. Mamy doświadczenie przy realizacji zdjęć do teledysków i reklam. Dlatego jeśli myślisz o użyciu helikoptera w produkcji telewizyjnej, skontaktuj się z nami, a my podejmiemy się tego zadania na najwyższym poziomie.

Impreza firmowa / event

 

 

Czy organizujesz imprezę firmową, integracyjną lub imprezę dla klientów? Może warto zadbać o wyjątkowość tego wydarzenia i zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia w postaci lotu helikopterem. W uzgodnionym miejscu, dostępnym dla gości, dostępny będzie helikopter, który zabierając 3 osoby na 15-minutowy lot, pozwoli im spojrzeć na świat z innej perspektywy. W ciągu 1 godziny możemy wziąć 9 osób na taką atrakcję! Relacja efektu i wspaniałych wrażeń pod względem kosztów jest niewątpliwie idealnym pomysłem, aby wydarzenie było oryginalne i wyjątkowe!

Lot widokowy

 

 

Świat widziany z powietrza to inny świat. Wydaje się, że znasz okolicę, a jednak po uniesieniu w powietrze widoki zapierają dech w piersiach. Wybierz trasę i miejsca, które chcesz zobaczyć, a my dołożymy wszelkich starań, aby cieszyć się piękną panoramą z pokładu helikoptera i dotrzeć do miejsc, które zawsze chciałeś odwiedzić. Lot nad szczytami gór, lądowanie na leśnej polanie lub nad jeziorem daje poczucie wolności i zupełnie inne spojrzenie na piękno naszego kraju. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc podziel się nimi z nami, a my sprawimy, że staną się faktem.

Lot śmigłowcem na prezent

 

 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby? Czy chcesz, aby prezent od ciebie był naprawdę wyjątkowy, a nie następnym z wielu podobnych? Mamy pomysł - podaruj lot helikopterem.

Lot helikopterem to niezwykłe, ekskluzywne doświadczenie, które daje niezapomniane wrażenia. Świetny prezent na każdą specjalną okazję, którą mogą być ... urodziny, rocznice, zaręczyny lub Walentynki. Z doświadczenia wiemy, że taki oryginalny prezent jest zawsze inspirujący i zostanie zapamiętany jako niezapomniany moment.

Helikopterem do ślubu 

 

 

Przede wszystkim chcielibyśmy pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zaręczyny i ślub - są to chwile, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. Należą do najpiękniejszych chwil naszego życia i dlatego zawsze są przygotowywane z najwyższą starannością. Będziemy zaszczyceni mogąc Ci towarzyszyć w tych chwilach. Wzniesienie się bliżej nieba czy  wylądowanie w sercu dzikiej przyrody? Przybycie Pary Młodej na ślub czy wesele? Niech ten dzień będzie wyjątkowy na każdym kroku!!

Heli Taxi

 

 

Na pewnym etapie dywersyfikacji biznesu niezwykle trudno jest pogodzić czas i liczbę obowiązków, a jednocześnie zachować miejsce dla bliskich, własnego hobby i siebie. Rozumiemy potrzeby ludzi takich jak Ty - osób zaangażowanych w duże projekty, które wymagają Twojej obecności w wielu miejscach, prawie jednocześnie. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji Twoich projektów. Dzięki wypożyczeniu helikoptera, który prawie w linii prostej, z prędkością 200 km / h, bez korków, objazdów i innych przeszkód dotrzesz do miejsc, w których po prostu musisz być.    

  1. pl
  2. en
Wynajem helikopterów
follow me on instagram
follow me on facebook