POLCOPTER sp. z o.o., pl. Matejki 9/8, 31-157 Kraków

 

NIP: 676 249 28 61 | REGON: 362462036 | KRS: 0000574438

 

© Copyright by: Polcopter

follow me on facebook
follow me on instagram
Wynajem helikopterów
  1. pl
  2. en

Heli Taxi

 

 

Na pewnym etapie dywersyfikacji biznesu niezwykle trudno jest pogodzić czas i liczbę obowiązków, a jednocześnie zachować miejsce dla bliskich, własnego hobby i siebie. Rozumiemy potrzeby ludzi takich jak Ty - osób zaangażowanych w duże projekty, które wymagają Twojej obecności w wielu miejscach, prawie jednocześnie. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w realizacji Twoich projektów. Dzięki wypożyczeniu helikoptera, który prawie w linii prostej, z prędkością 200 km / h, bez korków, objazdów i innych przeszkód dotrzesz do miejsc, w których po prostu musisz być.    

Helikopterem do ślubu 

 

 

Przede wszystkim chcielibyśmy pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Zaręczyny i ślub - są to chwile, które pozostają w naszej pamięci na zawsze. Należą do najpiękniejszych chwil naszego życia i dlatego zawsze są przygotowywane z najwyższą starannością. Będziemy zaszczyceni mogąc Ci towarzyszyć w tych chwilach. Wzniesienie się bliżej nieba czy  wylądowanie w sercu dzikiej przyrody? Przybycie Pary Młodej na ślub czy wesele? Niech ten dzień będzie wyjątkowy na każdym kroku!!

Lot śmigłowcem na prezent

 

 

Szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby? Czy chcesz, aby prezent od ciebie był naprawdę wyjątkowy, a nie następnym z wielu podobnych? Mamy pomysł - podaruj lot helikopterem.

Lot helikopterem to niezwykłe, ekskluzywne doświadczenie, które daje niezapomniane wrażenia. Świetny prezent na każdą specjalną okazję, którą mogą być ... urodziny, rocznice, zaręczyny lub Walentynki. Z doświadczenia wiemy, że taki oryginalny prezent jest zawsze inspirujący i zostanie zapamiętany jako niezapomniany moment.

Lot widokowy

 

 

Świat widziany z powietrza to inny świat. Wydaje się, że znasz okolicę, a jednak po uniesieniu w powietrze widoki zapierają dech w piersiach. Wybierz trasę i miejsca, które chcesz zobaczyć, a my dołożymy wszelkich starań, aby cieszyć się piękną panoramą z pokładu helikoptera i dotrzeć do miejsc, które zawsze chciałeś odwiedzić. Lot nad szczytami gór, lądowanie na leśnej polanie lub nad jeziorem daje poczucie wolności i zupełnie inne spojrzenie na piękno naszego kraju. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, więc podziel się nimi z nami, a my sprawimy, że staną się faktem.

Impreza firmowa / event

 

 

Czy organizujesz imprezę firmową, integracyjną lub imprezę dla klientów? Może warto zadbać o wyjątkowość tego wydarzenia i zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia w postaci lotu helikopterem. W uzgodnionym miejscu, dostępnym dla gości, dostępny będzie helikopter, który zabierając 3 osoby na 15-minutowy lot, pozwoli im spojrzeć na świat z innej perspektywy. W ciągu 1 godziny możemy wziąć 9 osób na taką atrakcję! Relacja efektu i wspaniałych wrażeń pod względem kosztów jest niewątpliwie idealnym pomysłem, aby wydarzenie było oryginalne i wyjątkowe!

TV - film - klip- sesja fotograficzna

 

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i realizacji różnych, często spektakularnych zleceń. Chętnie współpracujemy przy produkcjach telewizyjnych i filmowych. Mamy doświadczenie przy realizacji zdjęć do teledysków i reklam. Dlatego jeśli myślisz o użyciu helikoptera w produkcji telewizyjnej, skontaktuj się z nami, a my podejmiemy się tego zadania na najwyższym poziomie.

Wynajem helikopterów